O NAS - Butik Kraków

Miło nam przywitać Cię w wyjątkowym butiku internetowym. Apparel to sklep z odzieżą damską, w którym wiemy, jak ubierać się w zgodzie z modą i dobrym gustem. Właśnie tak tworzymy nasze kolekcje, które zyskały dużą popularnością wśród Klientek. Cieszymy się, że obdarzacie nas swoim zaufaniem. Nieustannie troszczymy się o zadowolenie naszych Klientek i dbamy o to, by stale doskonalić jakość obsługi. Chcemy, by zamówienia docierały do Was jak najszybciej, a ubrania urzekały wysoką jakością i doskonałym designem.

Butik Apparel powstał w 2019 r. Od samego początku tworzymy go z sercem. Chcieliśmy, aby było to miejsce w którym królują trendy. Naszą odzież sprowadzamy od sprawdzonych producentów z Polski, Włoch i Francji. Dbamy o to, by ubrania dostępne w Apparel wyróżniały się na tle oferty innych butików. Dlatego możesz być pewna, że stylizacje z ich wykorzystaniem nie będą nudne!

Kochasz zakupy? To tak jak my. Aby ułatwić Ci poruszanie się w naszym sklepie internetowym, podzieliliśmy wszystkie produkty na intuicyjne kategorie. 

Masz jakieś pytania dotyczące oferowanej przez nas odzieży? Chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach dostawy? A może chciałabyś się z nami skonstatować? Jeśli tak, to koniecznie zadzwoń, napisz  lub wyślij wiadomość na Messengerze. Znajdziesz nas na Facebooku, a numer telefonu i adres poczty e-mail umieściliśmy u dołu strony. Życzymy przyjemnych zakupów!

Zadzwoń do naszego sklepu!

885911106

kontakt@apparelbutik.pl

Godziny pracy naszego sklepu:

W dni powszednie:

Sobota:

Niedziela:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00